בנגקוק (bangkok)

בירת תאילנד, היא עיר מודרנית ומעניינת לכל דבר, טנגו של מסורת וקידמה. לצד גורדי שחקים עומדים על תילם מקדשים הסטוריים וארמונות מוזהבים,  שווקים עמוסים ומרכזי קניות מודרנים וגדולים, החביבים על התיירים, בשל מחיריהם הזולים יחסית. והאפשרות לרכוש חיקויים למותגים יקרים בעלויות נמוכות ביותר. מוזיאונים, מופעי פולקלור תאילנדי וחיי לילה פעילים.
עם ילדים תוכלו, בין השאר,  לבלות ב"עולם החלומות" שהוא פארק שעשועים ענק,  או בגן חיות גדול המושך אליו משפחות עם ילדים, כמו גם עולם האוקיאנוס הגדול והמרשים המצוי במרתף של קניון סיאם פאראגון.  
רחוב הקוואסאן הידוע השוקק תיירים,  ומלא ב"גסטהאוסים" , בו תוכלו להזמין בעברית מנה של פלאפל או חומוס, במסעדות של ישראלים או להכנס  לבית חב"ד.
על מנת לא למצוא את עצמכם מבלים זמן יקר באחד מ"פקקי" התנועה השגרתיים בבנגקוק, אפשרי להתנייד באמצעות הרכבת העילית החדישה, ה"סקיי טריין", שהיא מודרנית ממוזגת ונוחה, או "טוק-טוקים" שהנסיעה בהם היא חוויה בפני עצמה.  כמובן שיש אפשרות להתנייד גם באמצעות המוניות או רשת האוטובוסים, או אפילו לשייט בסירה על אחת התעלות.
רעבים לא תשארו פה. ניתן לשבוע מאוכל מקומי פשוט ואותנטי הנמכר ברחוב ועד לארוחות גורמה במסעדה מפוארת  בקומה גבוהה עם נוף מעורר התפעלות.
נמל התעופה של בנגקוק גדול ומרשים, והוא אחד מהפעילים ביותר בעולם.
Image
זו רק התמצית...לחוויה כולה דברו איתנו...
052-6000719
זו רק התמצית...לחוויה כולה דברו איתנו...
052-6000719