שלג כל השנה

אתרי סקי באלפים עם שלג ברוב ימות השנה...

 
כשמזמינים חבילת סקי, אנו לא מעונינים להיות תלויים בחסדי מזג האוויר אלא באתר עם שלג מובטח. הנה אתרים להם הסיכויים הכי טובים לשלג איכותי ובכמויות.
 
כולם יודעים שחופשות סקי מזמינים זמן רב מראש. זה הרבה יותר משתלם מכל הבחינות, וגם בתחום הגלישה אין דבר כזה "דילים של הרגע האחרון". פשוט אין. לפני שאנחנו מזמינים חבילת סקי, אנחנו דואגים למצב השלג באתרים, ולכן אנחנו מעדיפים לבחור אתר שלא יאכזב אותנו ברגע האמת. אתר שנוכל להיות בטוחים שיהיה בו מספיק שלג גם בחורף פחות נדיב.
 
אמנם הנבואה ניתנה לשוטים, אבל בכל זאת אפשר להסתמך על הסטאטיסטיקה ברמת וודאות סבירה. אספנו עבורכם 5 אתרי סקי באירופה שנהנים מסטאטיסטיקת עבר מצוינת של נתוני שלג + כיסוי מקסימלי של תותחי שלג באתר, ולכן ראויים לתואר - אתרי סקי עם שלג מובטח. באתרים אלו לא תהיינה 'נפילות', וכדאי לשקול להזמין חופשות סקי דווקא בהם.
 
 

טין ואל דיזר-צרפת

 
טין הוא אתר מיוחד במינו. הקרחון GRANDE MOTTE מזדקר לגובה 3,450 מטר ומאפשר עונת סקי של 365 ימים בשנה! כן, כן.. גם ביולי אוגוסט אפשר לגלוש בטין (הגם שבקיץ הגלישה כמובן מצומצמת יותר מבחינת מרחב ושעות הגלישה). הכפרים המרכזיים המרכיבים את טין נמצאים בגובה 2,100 מטר, כשרוב מתחם הגלישה שוכן גבוה יותר, מה שמבטיח לא רק המון שלג, אלא שלג באיכות הגבוהה ביותר. מדוע? כי בגבהים כאלה הטמפרטורות נשמרות מתחת לאפס גם בצהריים, מה שמונע היווצרות קרח. בנוסף, מסלולי מפתח רבים בטין פונים צפונה, מה שמהווה ערובה נוספת לשלג רך וקציפתי שתענוג לגלוש עליו.
 
בקטנה - טין אירח את תחרויות ה X-GAMES המפורסמות במשך 4 עונות ברציפות, מה שמעיד על הסנופארקים המטורפים שיש שם. לא קיים ביקום אדם שהזמין חבילת סקי בטין והצטער על כך...
 

וואל טורנס -צרפת

ואל טורנס היא עיירת הסקי הגבוהה בעולם, ונראה שמעכשיו אפשר לשתוק בהתפעלות. העיירה שוכנת בגובה 2,300 מטר ורוב מסלולי הגלישה נמצאים מעל 2,000 מטר. ואל טורנס מגוונת מאוד ויש מסלולים בכל הרמות מירוקים ועד שחורים והוא מושלם להזמנת חבילות סקי. המסלולים שם רחבים ברובם עם נופים מגוונים, וכל אחד, בכל רמת גלישה, בכל עונה, יוכל למצוא לעצמו את המסלולים המתאימים לו. לא בכדי מדובר באתר הסקי שנמצא בטופ של הטופ בהצבעות הפופולריות בין הגולשים בכל העולם.
 
בקטנה - בא לכם להתפנק, אבל ממש להתפנק בחבילת סקי קסומה ומופלאה? בבקשה… ואל טורנס היא חלק ממתחם הגלישה המחובר הגדול ביותר בעולם הקרוי שלושת העמקים עם 600 קילומטר של מרחבי גלישה שלעולם לא ייגמרו.
 

אישגיל-אוסטריה

ברוכים הבאים לאוסטריה. 90% מהמסלולים באישגל ממוקמים בגובה מעל 2,000 מטר ואיזור הגלישה למתחילים נמצא בגובה 2,300 מטר. האתר הוא אחד המודרניים והמתחדשים שקיימים באירופה. תותחי השלג מכסים 80% מהמסלולים, ומה שהיה פעם צוואר הבקבוק, הגונדולה הראשית שמעלה את הגולשים להר, נבנתה מחדש, והיא מסוגלת להעלות כמויות אדירות של גולשים במהירות מטורפת, מה שחיסל לחלוטין את התורים במקום והעלה את הביקוש לחבילות סקי. אישגל הוא גם אתר מגניב ואופנתי עם מסלולים ברמה הכי גבוהה שאפשר.
 
בקטנה - נציין בצניעות שאישגל היא עיירת הסקי התוססת ביותר באוסטריה ואחת מעיירות הבילויים הפרועות ביותר באלפים עם מסיבות משוגעות בסטנדרטים גבוהים. לא לחינם היא מכונה "איביזה של האלפים".
 
 
 

פאסו טונלה-איטליה

פאסו טונלה מחזיק בסטאטיסטיקות שלג מהטובות שיש! תמיד יש שם שלג, לא חשוב באיזה חלק של עונת הסקי מדובר. באתר קופא לו בנחת קרחון PRESENA המתנשא לגובה 3,100 מטר וגם בזכותו פאסו טונלה הולך וכובש את מקומו כאחד מהאתרים המובילים בסולם ה"שלג הבטוח", כולל מרבדי אוף פיסט נדירים ביופיים ובריגוש שהם מעוררים בקרב הגולשים. פאסו טונלה אוחז בנתון בממוצע של כ- 70% ימי שמש בשנה שמעניקים אופציות גלישה עם ראות מצוינת. גובה המסלולים יעניק למי שמזמין חבילות סקי בפאסו טונלה גודש עצום של שלג רך וקציפתי.
 
בקטנה - אפשר להרחיב את הסקיפס גם לאתר הסמוך מדונה די קמפיליו, אתר הסקי היוקרתי ביותר באיטליה, ולקבל 380 ק"מ של מסלולי גלישה. בקטנטנה - פאסו טונלה היא עיירה מקסימה ומכניסת אורחים, והמחירים בה הם מאוד זולים בכל הקשור בציוד ואביזרי סקי, וגם בשופינג כללי.
 

אנגלברג טיטלס-שוויץ

כמויות השלג העצומות המרפדות מידי שנה את אנגלברג מותחים את עונת הסקי בין אוקטובר ועד למאי. אז מה היה לנו? קרחון TITLIS עם מעלית עד לגובה 3,030 מטר, 82 ק"מ של מסלולי גלישה מפוצצים בשלג איכותי בשני איזורים - אחד פונה צפונה ואחד דרומה, מסלולים ארוכים ומיוחדים המרגשים את הגולשים, ומרחבי פרירייד ואוף פיסט הנחשבים מהטופ של הטופ באירופה.
 
בקטנה - נדמה לכם שאינכם יכולים להרשות לעצמכם את שוויץ כי היא יקרה ואריסטוקרטית מידי בשבילכם? בדקו בעצמכם כמה עולה חבילת סקי לסופ"ש באנגלברג ואנחנו מבטיחים להפתיע אתכם, שלא לומר - להדהים אתכם.
זו רק התמצית...לחוויה כולה דברו איתנו...
052-6000719
זו רק התמצית...לחוויה כולה דברו איתנו...
052-6000719