מאוריציוס


מקומות שאסור לפספס


גן החיות casella

 ממוקם במתחם הפארק הלאומי שבו ניתן להאכיל גם ג'ירפות והליכה עם אריות הן חווית אקסטרים לכל הדעות. הצוות מסביר פנים והחיות מטופלות להפליא. גן החיות שהוא גם מקדש לציפורים מתוחזק ברמה גבוהה ביותר ומציע שלל פעילויות לילדים עם  פינות חי רבות וקולנוע תלת מימד מיוחד. ביקור במתחם הוא ליום מלא.

פיטר בוט

הוא ההר הגבוהה ביותר באי, מותאם בהחלט לחובבי הסנפלינג וטיולי הטבע. הנוף מהפסגה עוצר נשימה. הדרך אל הפסגה אינה קשה במיוחד, אבל מחייבת כושר גופני בסיסי.

קניון הנהר השחור

ממוקם בפארק הלאומי בחלקו הדרום מערבי של האי, מקום לחובבי טבע מושבעים. מסלול הליכה של 10 ק"מ לערך שבסופו מגיעים למפלים השחורים....מהמם..

לה מורן

חצי אי קטן בחלקו הדרום מערבי של מאוריציוס ובמרכזו צוק בזלת בגובה 550 מטרים בצורת פטיש. המקום הוא מסימני ההיכר הבולטים והמזמינים ביותר של האי. הר לה מורן (Le Morne) - בולט מעל פני האופק בדרמטיות רבה, ונחשב לאתר מורשת עולמית בשל צורתו המיוחדת. ניתן לטפס על ההר ולתצפת על הנופים המדהימים מ- 2 נקודות תצפית עיקריות. הראשונה, הנמצאת במחצית גובה ההר , ניתנת לטיפוס בשבילים מסומנים נוחים להליכה, אך למטיילים המחפשים אתגר רציני מומלץ לשכור מדריך ולהגיע לנקודת התצפית העליונה בגובה 490 מטרים. הסיבוב המאתגר עד הפסגה נמשך 3-4 שעות ואורכו כ- 7 ק"מ.

עמק 7 הצבעים

ממוקם במתחם הפארק הלאומי בדרום מערב האי ,באזור הנהר השחור . עמק גיאולוגי בעל צבעים מאוד מיוחדים. כשהשמיים כהים קיים קושי לזהות את הגוונים בסלעי הוולקן. תופעה גאולוגית נדירה הנובעת מאופייה הוולקני של אדמת האי ייצרה גבעות חוליות הצבועות באופן טבעי בצבעים מרהיבים כגון צהוב, אדום, ירוק סגול וכחול. הצבעים אינם נשטפים במים. בואו לטייל בין הגבעות בשבילי עץ שנבנו במיוחד מעל הגבעות, המאפשרות תצפית מלאה בתצורות הצבע הייחודיות. האתר נמצא באזור הכפר שאמארל וניתן לצרף לאטרקציה זו סיור במפלי שאמארל הסמוכים.

מפלי שאמארל (Chamarel)

בחלקו המערבי של הפארק הלאומי כקילומטר מחוץ לכפר שאמארל, ניתן לצפות במפלי המים המרהיבים, אשר נופלים מגובה 83 מטרים ומוקפים בצמחיה טרופית ירוקה. לאחר הליכה קצרה אך תלולה מהכביש הסמוך, מגיעים לבריכת המים הנמצאת לרגליהם של המפלים וניתן להביט למעלה בערפלי המים אשר מגיעים לחצי מגובהם של המפלים. לאחר מכן מומלץ לבקר גם בכפר שאמארל הסמוך ,בו שלל פעילויות המלמדות על היסטוריית ההתיישבות באזור, ובגבעת החולות הצבעוניים שנמצאת גם באזור .


*המלצתנו היא להתמקם בחלקו הדרומי של האי הן מבחינת נגישות לשדה התעופה ,ובעיקר בשל מיקומם של מרבית האתרים והאטרקציות
זו רק התמצית...לחוויה כולה דברו איתנו...
052-6000719
זו רק התמצית...לחוויה כולה דברו איתנו...
052-6000719